Biuro Projektowe

Nasze biuro projektowe to zespół profesjonalistów, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu specjalizują się w projektowaniu:

  • obiektów przemysłowym (hal stalowych: produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, montażowych)
  • budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • budynków handlowo-usługowych
  • budynków hotelowych
  • budynków biurowych i użyteczności publicznej.

Nasze doświadczenie przekładamy na umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych, co ma odzwierciedlenie w obniżeniu kosztów inwestycji. Nasze projekty są ekonomiczne w realizacji, na każdym etapie projektowym doradzamy Inwestorom i kontrolujemy koszty związane z budową.

Doświadczenie nauczyło nas, że system zaprojektuj – wybuduj jest niekorzystny i nieekonomiczny dla Inwestora. Powoduje brak możliwości kontroli kosztów i jakości materiałów przez inwestora. System ten jest korzystny jedynie dla firm generalnego wykonawstwa i daje im dowolność w doborze rozwiązań projektowych, materiałowych i wykonawczych. Realizowane w ten sposób inwestycje są drogie, a niekonieczne o wysokim standardzie. Brak jest korelacji pomiędzy proponowanym przez firmy wykonawcze materiałami, a kosztami budowy.

Projektowanie budynków wielorodzinnych

Projektowanie galerii handlowych

Rzetelnie wykonany projekt (budowlany, wykonawczy, czy dokumentacja przetargowa) przez nasz zespół, to gwarancja udanej inwestycji. Ważne jest aby autorem takiej dokumentacji był doświadczony zespół projektantów, który zna specyfikę danego obiektu, wskaże Inwestorowi ewentualne zagrożenia i pomoże przez nie przejść. 

Późniejszym elementem współpracy inwestora z naszym biurem jest przygotowanie umów związanych z realizacją inwestycji. Nasz zespół na bazie doświadczeń w tym zakresie przygotuje umowy, które są ściśle powiązane z wykonaną dokumentacja projektową. Umowy te chronią Inwestora i w maksymalnym stopniu ograniczają dowolność działań firm generalnego wykonawstwa w tym zakresie.