Hale magazynowe i logistyczne

Projektowane przez nas hale magazynowe oraz hale logistyczne, charakteryzują się przestronnością oraz wszechstronnym charakterem zastosowania. Zawsze również staramy się przewidywać nowe kierunki rozwoju, przewidując możliwości dalszej rozbudowy (zarówno budynku jak i całej towarzyszącej infrastruktury, przy uwzględnieniu obsługi komunikacyjnej która przy tego typu obiektach ma kolosalne znaczenie).

Projektowane przez nas hale magazynowe i logistyczna znajdują zastosowanie przy składowaniu różnego rodzaju produktów (m.in. artykułów spożywczych, farmaceutycznych, odzieżowych i innych). Przy tego typu obiektach ogromne znaczenie ma rodzaj oraz ilość składowanych produktów, które przekładają się na zagadnienia techniczne, w tym obciążenie ogniowe oraz inne aspekty ochrony pożarowej budynku. Muszą być one dostosowane do przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych oraz uwzględniać ekonomiczny aspekt budowy. Połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania oraz kosztów budowy to wyzwania którym staramy się sprostać.

delta-wizual4-kopia

Projektowanie hal stalowych

Dzięki pracy całego zespołu projektowego branży architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej oraz drogowej tworzone przez nas projekty hal magazynowych i logistycznych odpowiadają na potrzeby każdego Klienta. Dużą wagę w tego typu obiektach przywiązujemy do rozwiązań terenowych, przestrzennych i komunikacyjnych. Hale te muszą być doskonale skomunikowane oraz posiadać wystarczająca ilość miejsc przeładunkowych, bram oraz ramp które pozwalają na sprawną obsługę logistyczną obiektu.

delta-wizual4p-kopia

Projektowanie hal magazynowych

Współpracujemy z firmami dostarczającymi regały oraz całe układy komunikacyjne dla tego typu hal magazynowych i logistycznych starając się, aby powierzchnia hali była wykorzystana w sposób maksymalny. Dostosowujemy do nich konstrukcje oraz instalacje, dzięki czemu obiekty te funkcjonują bardzo sprawnie, a przepływ składowanych produktów jest płynny. Dzięki naszemu doświadczeniu w przygotowywaniu projektów hal magazynowych i logistycznych, dostarczamy naszym Klientom pomysły na gotowe rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie ich obiektów. Mamy też przy każdym projekcie nowe i świeże spojrzenie, co skutkuje projektami innowacyjnymi i indywidualnymi.

 

Projektowanie to nasza praca i pasja, przejawia się to w dbałości o każdy detal projektowanego obiektu.