Hale stalowe

Projektowane przez nas hale stalowe mogą znaleźć zastosowanie w następujących branżach przemysłu:

bullet   hale przemysłowe dla zakładów produkcyjnych, np. w branży spożywczej oraz metalowej
bullet   hale magazynowe i logistyczne
bullet   hale usługowe i handlowe
bullet   hale przemysłu spożywczego np. sortownie i mroźnie

Każdy projekt hali stalowej jest przygotowany pod indywidualne potrzeby Inwestora. Uwzględnia charakter jego działalności i dostosowuje się do jego potrzeb. W zależności od potrzeb hale stalowe mogą być jedno, dwu lub wielonawowe z belkami podsuwnicowymi, ze zróżnicowanymi dachami (jedno lub wielospadowymi).

Przy każdym projekcie hali stalowej zaangażowana jest grupa wysokiej klasy projektantów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy oferują pomoc z znalezieniu najlepszego rozwiązania technicznego. Dzięki temu projektowane przez nas hale stalowe są bardzo dobrze przemyślane i łączą funkcjonalność z najnowszymi rozwiązaniami materiałowymi i konstrukcyjnymi. Jednocześnie w całym procesie projektowym współpracujemy ściśle z Inwestorem, znajdując optymalne rozwiązania funkcjonale i kosztowe obiektu, a także umożliwiające sprawne przeprowadzenie procedur administracyjnych.

1w2

Projektowanie hal produkcyjnych

plast-bor-1

Projektowanie hal stalowych

Nasze projekty dają gwarancję najlepszej optymalizacji konstrukcji obiektu, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów Inwestycji, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Naszym celem jest również tworzenie projektów budynków o dużym walorze estetycznym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i rozwiązań hale stalowe są nie tylko funkcjonalne ale mogą być również niezwykle estetyczne i przyciągać wzrok stając się wizytówką danej firmy.

Wykonywane przez nas projekty hal stalowych w pełni wykorzystują elementy jakimi dysponuje Inwestor, uwzględniając warunki przestrzenne, uwarunkowania lokalne oraz inne detale wynikające ze specyfiki technologii produkcji dla danej branży. Każdy zaprojektowany przez nas obiekt jest dzięki temu indywidualny i dostosowany do potrzeb danego Klienta.

 

Projektowanie to nasza praca i pasja, przejawia się to w dbałości o każdy detal projektowanego obiektu.