O nas

AP ARCHITEKTURA I PRAWO to młody prężnie rozwijający się zespół architektów i prawników, łączących w zakresie działalności projektowanie i szeroko pojętą obsługę prawną inwestycji. Posiadamy duże doświadczenie w swoich obszarach zawodowych, które postanowiliśmy połączyć we wspólnej inicjatywie, mającej w swoich założeniach usprawnić i przyśpieszyć procesy inwestycyjne naszych Klientów. Każdy architekt i prawnik z naszej pracowni zapewni obsługę na najwyższym poziomie, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

W swojej ofercie mamy tworzenie projektów budynków jedno i wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, projektowanie hal przemysłowych oraz szeroko rozumianą obsługę prawną tych przedsięwzięć. Staramy się być pomocni na każdym etapie inwestycji, od pomysłu do realizacji, doradzając, przygotowując analizy i koncepcje, przeprowadzając przez formalności. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście i wychodzimy na przeciw jego oczekiwaniom i potrzebom, wiedząc o tym, iż zarówno architekt jak i prawnik, to zawód szczególnego zaufania.

Nie boimy się wyzwań i do każdej inwestycji naszych Klientów podchodzimy z równym zaangażowaniem i troską. W naszej działalności nie ograniczają nas żadne bariery i chodź siedzibą pracowni jest Łódź, działamy na terenie całej Polski.

AP Architekt – Łódź, ul. Struga 78