Projektowanie hal przemysłowych, stalowych i magazynowych

Podstawą przy projektowaniu hal stalowych i innych obiektów przemysłowych jest zrozumienie filozofii firmy, dla której powstaje. Dobrze zaprojektowany budynek przemysłowy daje gwarancję sukcesu jej właścicielom, ale jest to jedynie baza dla procesów technologicznych, które się w niej odbywają. Budynek o takim charakterze musi zapewniać komfort jego użytkownikom, a układ funkcjonalny zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Warto wybrać nasze biuro projektowe jako wykonawcę projektów obiektów przemysłowych, ponieważ działamy profesjonalnie, kompleksowo, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Zapewniamy kontakt z renomowanymi i sprawdzonymi Firmami Wykonawczymi.

Naszą pracownię architektoniczną tworzą najlepsi specjaliści w sowich branżach: architekci, projektanci konstrukcji, projektanci instalacji, projektanci technologii, którzy zapewniają projekty funkcjonalne oraz gwarantujące solidność konstrukcji.

Wykonujemy projekty obiektów przemysłowych – hal stalowych, zarówno systemowych jak i indywidualnych, jedynie przy zastosowaniu specjalistycznych i profesjonalnych programów komputerowych, a także w oparciu o dużą wiedzę techniczną. Nasi projektanci w zakresie projektowania obiektów przemysłowych proponują nowoczesne rozwiązania technologiczne, konstrukcyjne i instalacyjne, które zapewniają najlepsze wykorzystanie dostępnych rozwiązań w tym zakresie. Zapewniamy optymalizację konstrukcji hal stalowych, co ma ogromny wpływ na ekonomię budowy i znacząco obniża koszty realizacji inwestycji. Jesteśmy pomocni na każdym etapie inwestycji: począwszy od poszukiwania terenów pod inwestycje, sprawdzaniu ich stanu prawnego, kompletowaniu dokumentów potrzebnych do realizacji inwestycji, uzyskiwaniu wszelkich pozwoleń, uzgodnień i decyzji wymaganych w procesie projektowym, aż do stworzenia projektu, który będzie zgodny z wymaganiami Inwestora i w pełni będzie odzwierciedlał jego potrzeby. Oferując projekty pełnobranżowe, połączone z obsługą prawną koordynujemy proces inwestycji na każdym jego etapie, zawsze jednak jesteśmy w kontakcie z Inwestorem, otwarci na jego sugestie, proponując rozwiązania najbardziej dla niego korzystne.

Projektowanie hal stalowych to nie wszystko.

Oferujemy projekty: obiektów handlowych, hal stalowych – produkcyjnych i magazynowych oraz budynków biurowych będących najczęściej integralną częścią zakładów przemysłowych. Proponujemy w tym zakresie nowoczesne rozwiązania, niebanalne formy architektoniczne połączone z funkcjonalnością i zapewniające komfort pracy ich użytkownikom. Zawsze bierzemy również pod uwagę rachunek ekonomiczny inwestycji: zarówno w zakresie budowy jak i późniejszego jej użytkowania.